TOP

Ako na detox organizmu?

share :

Ako na detox organizmu?

Viete, že potrebujete pravidelne detoxikovať lymfu?

Lymfodrenáž v dnešnom modernom svete by mala mať svoje miesto u každého z nás.

Či je náš cieľ detox organizmu alebo sa nám tuk ukladá na miestach kde nechceme.

Keď sa rozhodneme schudnúť zo zadku, snažíme sa vždy cvičiť zadok. V dobrej viere dúfame, že sa nám zadok zmenší. Veď naňho cvičíme. No to nefunguje úplne tak. To odkiaľ telo začne brať tuk, keď zvýšime výdaj a znížime príjem, nevieme dopredu určiť. Môže sa pokojne stať, že tuk nebude tak rýchlo miznúť z danej partie ako rýchlo budú pribúdať svaly a s výsledkom nakoniec nebudeme spokojní.

Presne na toto sa vieme zamerať s našou procedúrou bodyform.

Často dostávam otázku, kedy prídu prvé výsledky. To je veľmi individuálne. Ale platí, že pri detoxe sa odporúča navštíviť procedúru 6x. Telo kompletne očistíme a zbavíme škodlivín  zlepšíme imunitu a pokožka bude viditeľne pevnejšia. 10 vstupová bodyform kúra by sa mala absolvovať do 2 mesiacov. Procedúry by mali byť pravidelné. Telo bude detoxikované, podkožný tuk sa zredukuje a celulitída ustúpi.

Počas kúry sa odporúča mať menší príjem ako výdaj. Neodporúčame žiadne hladovky či drastické diéty. Je veľmi podstatné mať zvýšený príjem tekutín počas celej doby kúry.

Keď skončíme aktívny dobu kúry a dosiahneme výsledky, s ktorými sme spokojní. Je vhodné plynulo prejsť do udržiavacej fázy. Raz až dvakrát do mesiaca je potrebné zopakovať procedúru Bodyform. To nám zaručí, že výsledok, ktorý sme dosiahli nám aj zostane.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli