TOP
Body Sculpt celého tela

ZAŽITE ÚPLNE NOVÝ A REVOLUČNÝ SPÔSOB TVAROVANIA CELEJ POSTAVY POMOCOU TECHNOLÓGIE BODY SCULPT CELÉHO TELA POČAS 25 MINÚT!

Pripravte sa na nemožné, pretože na náš trh práve vstúpila prestížna európska technológia Body Sculpt celého tela, ktorú môžete exkluzívne vyskúšať práve u nás.

Body Sculpt celého tela je prístroj na tvarovanie celého tela bez operácie a bez bolesti. Všetky súčasné dostupné terapie pre modeláciu tela ošetrujú iba pokožku a redukujú tuk, ale Body Sculpt celého tela cieli na skutočnú podstatu veci – fyziológiu celého tela. Počas jediného ošetrenia dokážete posunúť hranice fyzických možností a výsledkom je:

• Výrazný úbytok tuku
• Spevnenie celého tela
• Strata kilogramov
• Odstránenie celulitídy
• Zdvihnutie zadku
• Vyrysované brucho
• Spevnenie panvového dna

To všetko pohodlne poležiačky na ležadle počas 25 minút!

Technológia Body Sculpt celého tela je prvé a jediné estetické zariadenie, ktoré kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektívnu neurostimuláciu vysokej intenzity. Jedná sa o najsilnejšiu technológiu na spaľovanie tuku a budovanie pevného tela. Neuveriteľných 52 000 svalových kontrakcií za 25 minút aktivuje svaly nad rámec akejkoľvek fyzickej aktivity a zameriava sa na stratu tuku v oblasti okolo svalu. Iba 25 minút na lehátku s technológiou Body Sculpt celého tela zodpovedá 3 až 5 hodinám intenzívneho tréningu v posilňovni.

Body Sculpt celého tela je vhodný pre všetky typy postáv a umožňuje rast svalov a spaľovanie tukov zároveň v šiestich aktívnych zónach – paže, brucho, boky, zadok a predné a zadné stehná.

Od roku 2020 je jedným z najžiadanejších ošetrení lifting a zdvihnutie zadku

S prístrojom Body Sculpt celého tela dokážete nemožné a môžete si dopriať skutočný nechirurgický lifting zadku s naozaj viditeľným efektom, ktorý dosiahnete počas pár sedení v rozmedzí 2 až 4 týždňov. Ošetrenie zadku pomocou našej technológie prebieha v ľahu na lehátku a pozostáva z rýchlych kontrakcií, pri ktorých sa Vaše svaly budú intenzívne a hlboko sťahovať. Ten pocit je jedinečný a účinok je 100% aj u osôb s BMI nad 30.

Redukcia celulitídy a spevnenie stehien – to je sen všetkých žien

Celulitída, strie a ovisnutá pokožka sú viditeľne redukované a pokožka je hladká a svaly stehien a zadku sú spevnené. Výsledky sú skutočne prekvapivé.

Páni aj dámy ocenia

Radikálna redukcia tuku v oblasti brucha i bokov a zároveň vybudovanie pevného brušného svalstva - to je teraz naozaj realita! Okrem estetického efektu je tiež významný efekt pri posilnení svalov stredu tela a spevnení svalov panvového dna.

Body Sculpt celého tela – to je prístroj budúcnosti

Dohovorte si s nami nezáväznú konzultáciu zadarmo. Prístroj je vhodný pre všetky typy postáv.

Trvanie procedúry: 25 minút

Dostupné programy
MUSCULAR
Program pre riadený rozvoj svalstva. Vyvoláva hypertrofiu, vytvára nové a zlepšuje existujúce svalové vlákna. Vedie k riadenému spaľovaniu tukov.

DEFINITION
Program na zvýraznenie svalov. Odstraňuje povrchový tuk.

CELLULITIS
Povrchový program. Na zlepšenie stavu pokožky: celulitída, strie, ochabnutosť tkanív atď.

PELVIC
Špeciálny program na posilnenie svalov panvového dna.

PHYSIO
Program funkčnej obnovy. Napomáha pri problémoch svalových kontraktúr v ošetrovaných partiách a má relaxačné účinky. Pre fyzioterapeutov.

SPA
Celkový relaxačný program. Používa sa u starších osôb počas počiatočných sedení, ako rekonvalescencia po veľmi intenzívnej stimulácii alebo po fyzickom cvičení.

SUPERMAN
Špeciálny porgram pre mužov. Na rýchle budovanie svalovej hmoty v celom tele a rýchle spaľovanie tuku. Odporúčame pre zdravé a fyzicky zdatné osoby. Dosahuje lepšie výsledky v kratšom čase.

SUPERWOMAN
Špeciálny program pre ženy. Na rýchle budovanie svalovej hmoty v celom tele a rýchle spaľovanie tuku. Odporúčame pre zdravé a fyzicky zdatné osoby. Dosahuje lepšie výsledky v kratšom čase.

KONTRAINDIKÁCIE

• Tehotné ženy
• Maloletý
• Ľudia s ochorením akéhokoľvek druhu: bakteriálne alebo vírusové stavy podobné chrípke, malátnosť alebo bolesť, horúčka.
• Problémy s kosťami po akútnom traumy alebo zlomenine
• Kardiovaskulárne ochorenie
• Osoby s kardiosmulátormi, defibrilátormi alebo inými implantovanými kovovými alebo elektronickými zariadeniami
• Kožné ochorenia, dermada, zápal, alergia, podráždenie, svrbenie, vyrážky atď.
• Prítomnosť otvorených rán, popálenín, modrín, vredov alebo väčších poškodení v oblastiach v kontakte so senzormi
• Po nedávnych chirurgických zákrokoch
• Závažná ischémia dolných končatín
• Brušná alebo trieslová prietrž
• Onkologickí pacienti so zhubnými nádormi s rizikom metastáz
• Závažné problémy s arteriálnou cirkuláciou v dolných končanách
• Problémy s citlivosťou v mieste ošetrenia alebo neschopnosť vyjadriť sa k priebehu ošetrenia
• Pokročilá arterioskleróza alebo poruchy arteriálneho prekrvenia
• Krvácanie, silná hemolia, trombóza a poruchy zrážanlivosti krvi
• Závažné neurologické poruchy, ako je skleróza multiplex, amyotrofická laterálna skleróza, spascká spinálna paralýza, Parkinsonova choroba, epilepsia a paralýza
• Tuberkulóza
• Kovové alebo syntecké implantáty v ošetrovanej oblasti

Naši tréneri

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli

Ako nás hodnotia naši zákazníci

Janka Petakova
Janka Petakova
25. Marec, 2024
Vynikajúce cvičenie, ktoré "zaberá💪" a pritom šetrí váš čas. Už 2 roky chodím cvičiť s trénerkami, ktoré majú super individuálny klientsky prístup (aj keď nám "dávajú zabrat"). Za mňa: perfektný tím, prostredie, energia a výsledný pocit a efekt. Vrelo odporúčam ❤️
Natália Lenková
Natália Lenková
29. December, 2023
Dominika Leskova
Dominika Leskova
29. December, 2023
Úžasné miesto tak ako ta dokáže zničiť dokáže ta nakopnúť a pani majiteľka top 🥰
Lenka Majcherova
Lenka Majcherova
4. December, 2023
odporucam chodim par mesiacov pravidelne 3 krat do tyzdna, citim sa lepsie,viac vladzem, mala som strasne bolesti chrbta a konecne su prec DAKUJEM ... a tie trenerky su super :)
Kristína Fecková
Kristína Fecková
30. November, 2023
Rýchle a efektívne! 👍
Silvia Marosi
Silvia Marosi
6. Jún, 2023
Skvelý team , perfektný tréning za krátky čas , môžem ken odporučiť
Alexandra Ihnátová
Alexandra Ihnátová
23. Marec, 2023
Cvičenie v KaHama XBody hodnotím veľmi pozitívne. Za 2 a pol mesiaca sa mi vďaka cvičeniu, jedálničku podarilo schudnúť 6 kíl a to sme este len začali. :) Trénerky sú úžasne a motivujúce. Vďaka im viem, že mám svaly aj tam kde som o tom nevedela. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť majiteľku Katku, ktorá prevádzku stále inovuje, prináša niečo nové. Cvičenia niesu nikdy jednotvárne a stále sú prispôsobené klientovi. Ďakujem za prácu ktorú robíte, lebo výsledky sú naozaj viditeľne. Plus sa môžete objednať aj na Body sculpt a bodyform :)
Alexandra Diskantova
Alexandra Diskantova
17. Október, 2022
Kristian Hrabcak
Kristian Hrabcak
6. Jún, 2022
Super sluzby, odporucam! 💪