TOP

Ako zistím, či je osobný tréner odborník?

share :

Ako zistím, či je osobný tréner odborník?

Každý osobný tréner, sa pred prvým tréningom s Vami stretne, kvôli komplexnej diagnostike pohybového aparátu, anamnéze a stanoveniu cieľov. Prípadne si Vás otestuje priamo počas prvého tréningu.
Dohodnete si individuálny tréningový plán, na ktorom sa zohľadnia Vaše ciele, schopnosti a možnosti
Osobný tréner netrávi celý tréning na mobile
Osobný tréner je ochotný komunikovať s vami aj mimo tréningov. Prispôsobovať tréningový plán, komunikovať ohľadne tréningov, termínov a operatívne dohadovať ďalší postup.
Silná svalovica a extrémne zničenie, nie je cieľom tréningov. Aj keď to niektorí tvrdia.
Tréner vás musí vedieť motivovať a povzbudiť. Nie každý deň je nedeľa a to je v poriadku. Aj keď prídu dni, kedy nebudete vedieť či to celé má zmysel, vtedy sa obráťte na svojho trénera, ktorý sa často stane aj Vaším kamarátom. On vás vždy pochopí..
Nevzdeláva vás. Povedia vám iba ako sa presne stravovať, povedia čo máte cvičiť, keď ste s nimi. Ale nevysvetlia vám techniku, neopravia keď robíte niečo zlé. Dostanete jedálniček, ktorého sa striktne máte držať a každé vybočenie je zlé! Možno to znie hlúpo, ale tréner, by mal vzdelávať klienta do takej miery, že už jeho služby nebude potrebovať. Každý tréner, by mal robiť svoju prácu preto, lebo ho baví a chce klientom pomôcť. Áno, peniaze sú veľmi podstatné a nikto nepracuje pre pekný úsmev. Ale hlavným dôvodom, prečo sa tréner stáva trénerom, je, že chce pomôcť klientovi a zmeniť jeho život k lepšiemu. Možno časom tréner príde o klienta, ale môže ich takýmto spôsobom získať omnoho viac. A mnoho ľudí s nami ostáva aj po tom, čo dosiahnu svoje ciele. Aby tieto ciele udržali a využili výhody XBody tréningu.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli