TOP
Pár viet o nás

Naša história je príbeh neustáleho inovovanie a rastu. Sme hrdi na to, že pôsobíme na trhu už viac ako 4 roky a neustále rozširujeme našu ponuku, aby sme vám prinášali najnovšie a najefektívnejšie metódy cvičenia a formovania tela.

Od svojho vzniku sme sa snažili poskytovať našim klientom to najlepšie v oblasti fitness a krásy. Sme presvedčení, že kvalitné cvičenie je základom pre silné, funkčné a zdravé telo.

Veríme v koncept celostného prístupu k zdraviu a krase. Preto neustále investujeme do vzdelávania našich trénerov. Tím KaHama neustále zdokonaľuje svoje schopnosti, aby mohol poskytnúť našim klientom najlepšiu možnú starostlivosť.

Jedným z našich cieľov je zlepšiť mobilitu a flexibilitu vášho tela. Veríme, že kvalitne cvičenie by malo byť prispôsobené individuálnym potrebám každého klienta. S našimi službami chceme nielen formovať vaše telo, ale aj podporiť vaše celkove blaho a sebavedomie.

V roku 2022 sme rozšírili naše služby o špecializované procedúry, zameriavajúce sa na tvarovanie postavy, odstránenie celulitidy, spevnenie pokožky, detoxikáciu organizmu a podporu imunity. Najdete u nás bodyform, bodysculpt a LPG. Tieto inovatívne prístroje nám umožňujú poskytovať klientom ešte komplexnejší prístup k dosahovanou ich cieľov.

A to nie je všetko! V roku 2024 máme v pláne ešte ďalšie rozšírenie našich služieb. Prinášame nové procedúry v oblasti tvare, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalý a žiarivý vzhľad. Chceme byt vašim partnerom nielen pri formovaní tela, ale aj pri dosahovaní krásy a harmónie celého vášho vzhľadu.

Ďakujeme vám, ze ste s nami na tejto ceste ku zdraviu a pohodliu. S KaHamou zažijete nielen výsledky, ale aj skvelý zážitok z cesty k svojim cieľom. Vstúpte do sveta zdravia a krásy s nami. Sme presvedčení, že krása a zdravie by mali byt dostupné každému!

Naši tréneri

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli

Ako nás hodnotia naši zákazníci

Miriama Ondrušová
Miriama Ondrušová
15. Júl, 2024
Cvicenie X-Body, premýšľala som nad týmto cvičením už dávno. Stale ma ale odradzala cena. Neskôr prišlo tehotenstvo, 29kg +, po pôrode som sa cítila veľmi zle a začala som uvažovať, čo teraz. Mám doma malé dieťa ktoré na dlho nechať s niekym nechcem, chcela by som schudnúť. Skúsila som doma cvičenie pred TV online program na chudnutie. Samozrejme že to nefungovalo lebo som sa nevedela pravidelne prinútiť. Proste disciplína chýbala. Rozhodla som sa že si zaplatím trénera, fitko a tak budem už musieť chodiť, ak si ušijem na seba bič. Keď som si to prepočítala, fitko - 2X týždenne ( minimálne ) + tréner, keď chcem efektívne cvičiť a nie len si tam chodiť robiť fotky 😃 , plus čas ( 1 - 1,5 hodiny ) hm vyšla mi prenáramne vysoká aj cena, a ten čas absolútne mi nevyhovoval. Vtedy som si znovu spomenula na Xbody. Cvičenie len 20.minút? Fakt mi to pomôže? Ale tak, predsa pri malom dieťati je to iné ako hodina a pol v posilke plus cesta tam a späť. Rozhodla som sa to skúsiť. S cestou na Xbody a naspať domov plus cvičenie samotné, celkovo hodina. Bola som nadšená, v cene je aj trénerka ktorá dohliada na správnosť cvikov. Všetky moje požiadavky boli splnené, ale čo progres?? Začala som cviciť v Januári 2024 s váhou 77kg, prešiel pol rok ( s tým že som žiaľ mala aj väčsiu pauzu, koli chorobe malého ) a dnes mám 63kg. 🤩 Ak je tu niekto kto zvažuje takéto cvičenie, ale pochybuje o účinnosti, tak verte mi, má to zmysel. Samozrejme úprava aj životosprávy ako pravidelné stravovanie, hlavne vyvážené a aj pitný režim či spánok. Odporúčam všetkými 10.timi ❤️ Ďakujem krásne že sa opäť cítim dobre vo svojom tele ❤️
Katarina Kovacova
Katarina Kovacova
21. Máj, 2024
Dávnejšie som vyskúšala Xbody, potom procedúry. Procedúry sa mi viac páčili. Po bodyforme som mala super pokožku, celulitída skoro úplne vymizla. Veľmi odporúčam a určite sa ešte vidíme!
Janka Petakova
Janka Petakova
25. Marec, 2024
Vynikajúce cvičenie, ktoré "zaberá💪" a pritom šetrí váš čas. Už 2 roky chodím cvičiť s trénerkami, ktoré majú super individuálny klientsky prístup (aj keď nám "dávajú zabrat"). Za mňa: perfektný tím, prostredie, energia a výsledný pocit a efekt. Vrelo odporúčam ❤️
Natália Lenková
Natália Lenková
29. December, 2023
Dominika Leskova
Dominika Leskova
29. December, 2023
Úžasné miesto tak ako ta dokáže zničiť dokáže ta nakopnúť a pani majiteľka top 🥰
Lenka Majcherova
Lenka Majcherova
4. December, 2023
odporucam chodim par mesiacov pravidelne 3 krat do tyzdna, citim sa lepsie,viac vladzem, mala som strasne bolesti chrbta a konecne su prec DAKUJEM ... a tie trenerky su super :)
Kristína Fecková
Kristína Fecková
30. November, 2023
Rýchle a efektívne! 👍
Silvia Marosi
Silvia Marosi
6. Jún, 2023
Skvelý team , perfektný tréning za krátky čas , môžem ken odporučiť
Alexandra Ihnátová
Alexandra Ihnátová
23. Marec, 2023
Cvičenie v KaHama XBody hodnotím veľmi pozitívne. Za 2 a pol mesiaca sa mi vďaka cvičeniu, jedálničku podarilo schudnúť 6 kíl a to sme este len začali. :) Trénerky sú úžasne a motivujúce. Vďaka im viem, že mám svaly aj tam kde som o tom nevedela. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť majiteľku Katku, ktorá prevádzku stále inovuje, prináša niečo nové. Cvičenia niesu nikdy jednotvárne a stále sú prispôsobené klientovi. Ďakujem za prácu ktorú robíte, lebo výsledky sú naozaj viditeľne. Plus sa môžete objednať aj na Body sculpt a bodyform :)