TOP

Cvičenie na XBody si môžete zarezervovať pomocou nášho online rezervačného systému alebo telefonicky. Na tréning prosím príďte 5-10 minút pred dohodnutým termínom. Po príchode sa prezlečte sa do tréningového úboru. Tréner Vám pomôže obliecť sa do špeciálneho obleku, vďaka ktorému dosiahnete cieľ 80 svalových kontrakcií za sekundu. Tréning začína zapojením kábla. Nastavia sa hodnoty/silu impulzu jednotlivých partií tela. Nastavené hodnoty každého klienta ostávajú uložené v systéme a tak šetríme Váš drahocenný čas pri ďalších tréningoch. Certifikovaný tréner predvedie potrebné cviky či polohy, kontroluje klienta a prípadne koriguje intenzitu v jednotlivých častiach tela. Klient je po celú dobu pod odborným dohľadom. Na záver každého tréningu dostávate ako bonus 3 minútový realxačný program pre Vaše telo, ktorý pomáha pri regenerácii svalov.

Procedúru BODYFORM si môžete zarezervovať pomocou nášho rezervačného systému alebo telefonicky. Na procedúru príďte prosím 5-10 minút pred dohodnutým termínom. V šatni sa vyzlečte do pol pása, do nohavičiek. Personál Vás zavolá ku masážnemu stolu, kde si ľahnete na chrbát. Procedúra začína otvorením lymfy v oblasti brucha. Certifikovaný personál vysvetlí postup procedúry. Klient je po celú dobu pod odborným dohľadom. Po tretej procedúre sa začne pracovať aj s celulitídou. Po procedúre odporúčame vypiť čo najviac vody, aby sa telo zbavilo metabolitov. Procedúra trvá 45 minút

Procedúru BODYSCULPT si môžete zarezervovať pomocou nášho rezervačného systému alebo telefonicky. Na procedúru príďte prosím 5-10 minút pred dohodnutým termínom. V šatni sa pripravte do úboru, ktorý neobsahuje kov na mieste, ktoré sa bude ošetrovať. Personál Vás zavolá ku masážnemu stolu, kde si ľahnete podľa pokynov personálu. Procedúra začína priložením hlavíc na ošetrované miesto. Klient je po celú dobu pod odborným dohľadom. V daný deň sa už neodporúča cvičiť ošetrované miesto. Procedúra trvá 25 minút

Procedúru LPG si môžete zarezervovať pomocou nášho rezervačného systému alebo telefonicky. Na procedúru príďte prosím 5-10 minút pred dohodnutým termínom. V šatni sa prezlečte do špeciálneho overálu, ktorý Vám dodá personál. Personál Vás zavolá ku masážnemu stolu, kde si ľahnete na chrbát. Procedúra začína zapnutím stroja. Certifikovaný personál vysvetlí postup procedúry. Klient je po celú dobu pod odborným dohľadom. Po tretej procedúre sa začne pracovať aj s celulitídou. Po procedúre odporúčame vypiť čo najviac vody, aby sa telo zbavilo metabolitov. Procedúra trvá 40 minút. Procedúra nie je bolestivá a NESMIE byť bolestivá.

Procedúru laserovej epilácie si môžete zarezervovať pomocou nášho rezervačného systému alebo telefonicky. Na procedúru príďte prosím 5-10 minút pred dohodnutým termínom. Certifikovaný personál si pripraví pokožku na epiláciu. Klient je po celú dobu pod odborným dohľadom. Personál priloží hlavicu od laseru iba na ošetrované miesto. Dynamicky alebo staticky pohybuje po ošetrovanej ploche niekoľko sekúnd až pár minút. Po ukončení epilácie, personál ošetrí epilované miesto. Miesto môže byť niekoľko dní začervenané a podráždené.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli

Ako nás hodnotia naši zákazníci

Janka Petakova
Janka Petakova
25. Marec, 2024
Vynikajúce cvičenie, ktoré "zaberá💪" a pritom šetrí váš čas. Už 2 roky chodím cvičiť s trénerkami, ktoré majú super individuálny klientsky prístup (aj keď nám "dávajú zabrat"). Za mňa: perfektný tím, prostredie, energia a výsledný pocit a efekt. Vrelo odporúčam ❤️
Natália Lenková
Natália Lenková
29. December, 2023
Dominika Leskova
Dominika Leskova
29. December, 2023
Úžasné miesto tak ako ta dokáže zničiť dokáže ta nakopnúť a pani majiteľka top 🥰
Lenka Majcherova
Lenka Majcherova
4. December, 2023
odporucam chodim par mesiacov pravidelne 3 krat do tyzdna, citim sa lepsie,viac vladzem, mala som strasne bolesti chrbta a konecne su prec DAKUJEM ... a tie trenerky su super :)
Kristína Fecková
Kristína Fecková
30. November, 2023
Rýchle a efektívne! 👍
Silvia Marosi
Silvia Marosi
6. Jún, 2023
Skvelý team , perfektný tréning za krátky čas , môžem ken odporučiť
Alexandra Ihnátová
Alexandra Ihnátová
23. Marec, 2023
Cvičenie v KaHama XBody hodnotím veľmi pozitívne. Za 2 a pol mesiaca sa mi vďaka cvičeniu, jedálničku podarilo schudnúť 6 kíl a to sme este len začali. :) Trénerky sú úžasne a motivujúce. Vďaka im viem, že mám svaly aj tam kde som o tom nevedela. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť majiteľku Katku, ktorá prevádzku stále inovuje, prináša niečo nové. Cvičenia niesu nikdy jednotvárne a stále sú prispôsobené klientovi. Ďakujem za prácu ktorú robíte, lebo výsledky sú naozaj viditeľne. Plus sa môžete objednať aj na Body sculpt a bodyform :)
Alexandra Diskantova
Alexandra Diskantova
17. Október, 2022
Kristian Hrabcak
Kristian Hrabcak
6. Jún, 2022
Super sluzby, odporucam! 💪