TOP

1. Ako rýchlo vidno výsledky?

Už po prvom mesiaci pravidelného cvičenia (2x za týždeň) a úprave jedálnička, sú viditeľné výsledky.

Odporúča sa absolvovať 8-10 procedúr . Závisí z akej váhy sa ide a či klient vedie aktívny spôsob života. Veľkou výhodou je aktívna športová minulosť.

Pokiaľ je cieľ detox organizmu, tak sa odporúča navštíviť procedúru 6x. Ak už ide o formovanie postavy, tak 10-15x

2. Máte nejaké fotky pred a po?

Pozrite si našu galériu premien

3. Sú potrebné  prestávky medzi procedúrami?

Áno. Každá procedúra ma svoj postup a plán priebehu. Odporúča sa pauza medzi jednotlivými procedúrami minimálne 24-48 hodín.

4. Môžem cvičiť v deň procedúry?

Neodporúča sa cvičiť v deň tréningu.

Neodporúča sa cvičiť vedome v deň procedúry. Odporúča sa dopriať telu oddych. Prehnaná aktivita môže spôsobiť rozpad svalového vlákna v tom horšom prípade. V tom lepšom len telo nebude reagovať tak, ako by sme chceli.

Môžete cvičiť pred procedúrou. Prvé tri procedúry sú detoxikačné. Môžete pociťovať väčšiu únavu.

5. Ako dlho môžem navštevovať procedúry?

Celý život 🙂

6. Prečo bavlnené oblečenie?

Kvôli vodivosti. Napríklad niektoré značkové oblečenia nemajú dobrú vodivosť. Na prevádzke si viete požičať vhodné oblečenie za poplatok 2€.

7. Koľkokrát do týždňa môžem navštevovať Vaše služby?

Maximálne 3x do týždňa

Ak cvičíte, raz týždenne. Ak necvičíte tak 2x týždenne.

maximálne 3x do týždňa

8. Aké sú kontraindikácie

Každý prístroj/procedúra či cvičenie majú odlišné zdravotné kontraindikácie. Pri každej našej služby sú uvedené.

9. Môžem kojiť?

Áno, nie je to kontraindikácia

Áno, nie je to kontraindikácia

Áno. Odporúča sa kojiť až 4 hodiny po procedúre.

10. Koľko po cisárskom reze alebo inej operácii môžem prísť na procedúru?

Keď je jazva po kontrole lekárom a Vás nebolí, môžete prísť. Približne tých 6 mesiacov.

Keď je jazva po kontrole lekárom a Vás nebolí, môžete prísť.

Odporúča sa čakať 6-9 mesiacov, z dôvodu naťahovania pokožky v okolí jazvy.

11. Môžem procedúry kombinovať aj s cvičením?

Áno. Cvičenie a zdravý životný štýl je veľmi vítaný a výrazne napomôže procedúram.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k našim spokojným zákazníčkam, ktorým sme už k splneniu tohto sna pomohli.

Ako nás hodnotia naši zákazníci

Miriama Ondrušová
Miriama Ondrušová
15. Júl, 2024
Cvicenie X-Body, premýšľala som nad týmto cvičením už dávno. Stale ma ale odradzala cena. Neskôr prišlo tehotenstvo, 29kg +, po pôrode som sa cítila veľmi zle a začala som uvažovať, čo teraz. Mám doma malé dieťa ktoré na dlho nechať s niekym nechcem, chcela by som schudnúť. Skúsila som doma cvičenie pred TV online program na chudnutie. Samozrejme že to nefungovalo lebo som sa nevedela pravidelne prinútiť. Proste disciplína chýbala. Rozhodla som sa že si zaplatím trénera, fitko a tak budem už musieť chodiť, ak si ušijem na seba bič. Keď som si to prepočítala, fitko - 2X týždenne ( minimálne ) + tréner, keď chcem efektívne cvičiť a nie len si tam chodiť robiť fotky 😃 , plus čas ( 1 - 1,5 hodiny ) hm vyšla mi prenáramne vysoká aj cena, a ten čas absolútne mi nevyhovoval. Vtedy som si znovu spomenula na Xbody. Cvičenie len 20.minút? Fakt mi to pomôže? Ale tak, predsa pri malom dieťati je to iné ako hodina a pol v posilke plus cesta tam a späť. Rozhodla som sa to skúsiť. S cestou na Xbody a naspať domov plus cvičenie samotné, celkovo hodina. Bola som nadšená, v cene je aj trénerka ktorá dohliada na správnosť cvikov. Všetky moje požiadavky boli splnené, ale čo progres?? Začala som cviciť v Januári 2024 s váhou 77kg, prešiel pol rok ( s tým že som žiaľ mala aj väčsiu pauzu, koli chorobe malého ) a dnes mám 63kg. 🤩 Ak je tu niekto kto zvažuje takéto cvičenie, ale pochybuje o účinnosti, tak verte mi, má to zmysel. Samozrejme úprava aj životosprávy ako pravidelné stravovanie, hlavne vyvážené a aj pitný režim či spánok. Odporúčam všetkými 10.timi ❤️ Ďakujem krásne že sa opäť cítim dobre vo svojom tele ❤️
Katarina Kovacova
Katarina Kovacova
21. Máj, 2024
Dávnejšie som vyskúšala Xbody, potom procedúry. Procedúry sa mi viac páčili. Po bodyforme som mala super pokožku, celulitída skoro úplne vymizla. Veľmi odporúčam a určite sa ešte vidíme!
Janka Petakova
Janka Petakova
25. Marec, 2024
Vynikajúce cvičenie, ktoré "zaberá💪" a pritom šetrí váš čas. Už 2 roky chodím cvičiť s trénerkami, ktoré majú super individuálny klientsky prístup (aj keď nám "dávajú zabrat"). Za mňa: perfektný tím, prostredie, energia a výsledný pocit a efekt. Vrelo odporúčam ❤️
Natália Lenková
Natália Lenková
29. December, 2023
Dominika Leskova
Dominika Leskova
29. December, 2023
Úžasné miesto tak ako ta dokáže zničiť dokáže ta nakopnúť a pani majiteľka top 🥰
Lenka Majcherova
Lenka Majcherova
4. December, 2023
odporucam chodim par mesiacov pravidelne 3 krat do tyzdna, citim sa lepsie,viac vladzem, mala som strasne bolesti chrbta a konecne su prec DAKUJEM ... a tie trenerky su super :)
Kristína Fecková
Kristína Fecková
30. November, 2023
Rýchle a efektívne! 👍
Silvia Marosi
Silvia Marosi
6. Jún, 2023
Skvelý team , perfektný tréning za krátky čas , môžem ken odporučiť
Alexandra Ihnátová
Alexandra Ihnátová
23. Marec, 2023
Cvičenie v KaHama XBody hodnotím veľmi pozitívne. Za 2 a pol mesiaca sa mi vďaka cvičeniu, jedálničku podarilo schudnúť 6 kíl a to sme este len začali. :) Trénerky sú úžasne a motivujúce. Vďaka im viem, že mám svaly aj tam kde som o tom nevedela. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť majiteľku Katku, ktorá prevádzku stále inovuje, prináša niečo nové. Cvičenia niesu nikdy jednotvárne a stále sú prispôsobené klientovi. Ďakujem za prácu ktorú robíte, lebo výsledky sú naozaj viditeľne. Plus sa môžete objednať aj na Body sculpt a bodyform :)