TOP

To fakt musím chodiť pravidelne?

share :

To fakt musím chodiť pravidelne?

Často dostávam otázku, koľkokrát týždenne sa odporúča cvičiť. Všeobecne správna odpoveď neexistuje. Niekomu stačí raz, lebo žije aktívnym spôsobom života. Inému by aj 2x bolo málo, pri sedavej práci a sedavých koníčkoch.
Podľa mňa, je dôležitá skôr otázka pravidelnosti.
Často narážate na problém pravidelnosti. Pre väčšinu je to niečo nové, a preto si na to je potrebné vytvoriť návyk. Je to hlavne o nastavení mysle a rozhodnutí sa, že to chcete a dáte do toho všetko.
Nie je podstatné si rezervovať v týždni 4 termíny. Nakoniec prísť raz a pýtať najťažší tréning aký existuje. A potom sa dva týždne neozvať.
Podstata pri dosahovaní cieľov, je kontinuálne a pravidelne sa snažiť dosiahnuť svoj cieľ a nesnažiť sa iba v jeden týždeň v mesiaci, lebo jediný zlý tréning je ten, ktorý sa nestal.
Mnohokrát mamičky, ktoré majú doma detičky, domácnosť, uprednostnia všetko naokolo seba a na svoje potreby úplne zabúdajú. Potom sa rozhodnú urobiť niečo pre seba, zakúpia si permanentku a trénerka ich musí naháňať, aby prišli. Radšej svoj čas venujú všetkému inému, na tréningoch už rozmýsľajú, čo bude na večeru a v časovej tiesni, dojedia po deťoch, naberú si aj to, čo by inak nezjedli a nakoniec frustrované ľahajú do postele a povedia si, že nechcú už radšej ani cvičiť, veď to nemá zmysel.
Ten druhý prípad je, keď deti ochorejú a nemáme ich s kým nechať. A vlastne, ani nechceme.. A kolobeh začína od začiatku.
Spoznávate sa v tom?

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli