Bodyform

Predstavujeme Vám nový prístroj na formovanie postavy. Náš prístroj dokáže zlepšiť prirodzené prostredie podkožnej tukovej vrstvy. Zároveň zvyšuje prirodzenú mikrocirkuláciu krvi v koži, podkoží a tukovej vrstve. Týmto spôsobom dochádza k zvýšeniu lokálneho metabolizmu. Toto je základným predpokladom pre zoštíhlenie problémových partií ako sú boky, brucho, pás, stehná a zadok.

Bodyform dokáže lokálne zvýšiť metabolizmus a sprístupniť tak pre telo energiu z tukových partií aj z tých miest, ktoré boli horšie dostupné. Metabolizmus nie je synonymom pre chudnutie, synonymom pre chudnutie je látková výmena. To znamená výmena tukov za energiu a opačne. V prípade, že klientka má v priebehu procedúr menší príjem energie ako výdaj, dochádza k redukcii tuku prevažne v problémových partiách vďaka lokálnemu zvýšeniu metabolizmu.

Použitím prístroja dochádza k zlepšeniu environmentu podkožnej tukovej tkáne, obmedzuje prípadnu reesterifikáciu mastných kyselín a spôsobuje uvoľnenie kontraktúr v podkožnej fascii. Výsledným efektom je redukcia celulitídy. Pri pravidelnom ošetrovaní je pokožka vždy pevná, pružná a hladká.

Prístroj mechanicky pohybuje s tkanivom a tak pôsobí na fibroblasty, bunky, ktoré vytvárajú kolagénové vlákna, ktoré tvoria základné tkanivo v tele. Týmto spôsobom dochádza k uťahovaniu pokožky a to bez ohľadu na spôsob života a stravovacie návyky klientky. Veľmi dobré výsledky sa dosahujú pri aplikácii pri zadržiavaní vody.