TOP
LPG

Pôsobí tam, kde cvičenie či diéta to nezvládajú. LPG je riešenie uvoľnenej, ochabnutej pokožky a celulitídy.
LPG je revolučná technológia k ošetreniu celulitídy a tvarovaniu postavy. Vysoko účinný prístroj na formovanie postavy a spevnenie pokožky jednotlivých partií. Vďaka prístroju, ktorý sa skladá s rôznych hlavíc s rotačnými válčekmi, ktoré majú veľké množstvo mikroskopických otvorov. Pôsobia na štrukturu tukovej bunky a mimobunkovou hmotu bez zaťažovania tkaniva. Preto je veľmi šetrná k telu, pokožke a aj žilkám. Výsledkom je veľmi presná, neinvazivná a viacrozmerná masáž ošetrovaných partií. Súčasne s rotačnými valčekmi je aplikovaný aj infračervený intenzivný laser.
Ošetrenie tela začína uvoľnením lymfatickým systémom, vďaka tomu sa rozprudí lymfa a následne sa personál zamerá na špecifické partie podľa priania klientky. Je možné absolvovať až 5 partií behom jedného sedenia a tak docielime dokonalé výsledky. Behom ošetrenia dochádza k zlepšeniu celkovej mikrocirkulácie krvy a lymfatického systému. Dochádza k zlepšeniu pružnosti podkožného väziva a stimuláciu fibroplastov.

Čo vieme?
- Uvoľňujúca procedúra pred/po športovom výkone. Na uvoľnenie svalov
- Zlepšenie prúdenia lymfatického systému. Napomáha odbúravaniu toxínov z organizmu a uľavuje od pocitu ťažkých nôh
- Program podporuje odbúravanie tukov. Postava sa formuje ku krajším krivkám
- Pomocou LPG dosahujeme fyzické a aj vizuálne zlepšenie celulitídy
- A mnoho ďalších výhod v podobe relaxácie, ošetrenia ochabnutej pokožky, či jedinečnú relaxačnú masáž.

Ako často chodiť na ošetrenie?
- Ošetrenie je možné absolvovať celoročne.
- Kúra pozostáva z 10-12 ošetrení v intenzívnych intervaloch (2-3x za týždeň)
- Už po 5tich ošetreniach si všimnete prvé zmeny
- Udržiavacia fáza: dosiahnuté výsledky si udržíte následnými oštreniami. Podľa stavu pokožky odporúčame udržiavacie ošetrenia raz alebo dvakrát za mesiac.

Trvanie procedúry: 40 minút

V prípade opaľovania 5 dní pred procedúrou, nás na to upozornite!

KONTRAINDIKÁCIA

- Poškodená alebo zapálená pokožka
- Spálená pokožka od slnka alebo solária
- Otvorené rany alebo zranenia
- Jazvy do 6 mesiacov
- Plesňové ochorenia na pokožke
- Epilepsia, srdcové ochorenia, kardiostimulátor
- Bakteriálne ochorenia, antibiotiká
- Lieky na riedenie krvi
- Kŕčové žily
- Tehotenstvo a šestonedelie
- Kožný melanón
- Ekzém
- Menšutrácia
- Kovové implantáty

Naši tréneri

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli

Ako nás hodnotia naši zákazníci

Miriama Ondrušová
Miriama Ondrušová
15. Júl, 2024
Cvicenie X-Body, premýšľala som nad týmto cvičením už dávno. Stale ma ale odradzala cena. Neskôr prišlo tehotenstvo, 29kg +, po pôrode som sa cítila veľmi zle a začala som uvažovať, čo teraz. Mám doma malé dieťa ktoré na dlho nechať s niekym nechcem, chcela by som schudnúť. Skúsila som doma cvičenie pred TV online program na chudnutie. Samozrejme že to nefungovalo lebo som sa nevedela pravidelne prinútiť. Proste disciplína chýbala. Rozhodla som sa že si zaplatím trénera, fitko a tak budem už musieť chodiť, ak si ušijem na seba bič. Keď som si to prepočítala, fitko - 2X týždenne ( minimálne ) + tréner, keď chcem efektívne cvičiť a nie len si tam chodiť robiť fotky 😃 , plus čas ( 1 - 1,5 hodiny ) hm vyšla mi prenáramne vysoká aj cena, a ten čas absolútne mi nevyhovoval. Vtedy som si znovu spomenula na Xbody. Cvičenie len 20.minút? Fakt mi to pomôže? Ale tak, predsa pri malom dieťati je to iné ako hodina a pol v posilke plus cesta tam a späť. Rozhodla som sa to skúsiť. S cestou na Xbody a naspať domov plus cvičenie samotné, celkovo hodina. Bola som nadšená, v cene je aj trénerka ktorá dohliada na správnosť cvikov. Všetky moje požiadavky boli splnené, ale čo progres?? Začala som cviciť v Januári 2024 s váhou 77kg, prešiel pol rok ( s tým že som žiaľ mala aj väčsiu pauzu, koli chorobe malého ) a dnes mám 63kg. 🤩 Ak je tu niekto kto zvažuje takéto cvičenie, ale pochybuje o účinnosti, tak verte mi, má to zmysel. Samozrejme úprava aj životosprávy ako pravidelné stravovanie, hlavne vyvážené a aj pitný režim či spánok. Odporúčam všetkými 10.timi ❤️ Ďakujem krásne že sa opäť cítim dobre vo svojom tele ❤️
Katarina Kovacova
Katarina Kovacova
21. Máj, 2024
Dávnejšie som vyskúšala Xbody, potom procedúry. Procedúry sa mi viac páčili. Po bodyforme som mala super pokožku, celulitída skoro úplne vymizla. Veľmi odporúčam a určite sa ešte vidíme!
Janka Petakova
Janka Petakova
25. Marec, 2024
Vynikajúce cvičenie, ktoré "zaberá💪" a pritom šetrí váš čas. Už 2 roky chodím cvičiť s trénerkami, ktoré majú super individuálny klientsky prístup (aj keď nám "dávajú zabrat"). Za mňa: perfektný tím, prostredie, energia a výsledný pocit a efekt. Vrelo odporúčam ❤️
Natália Lenková
Natália Lenková
29. December, 2023
Dominika Leskova
Dominika Leskova
29. December, 2023
Úžasné miesto tak ako ta dokáže zničiť dokáže ta nakopnúť a pani majiteľka top 🥰
Lenka Majcherova
Lenka Majcherova
4. December, 2023
odporucam chodim par mesiacov pravidelne 3 krat do tyzdna, citim sa lepsie,viac vladzem, mala som strasne bolesti chrbta a konecne su prec DAKUJEM ... a tie trenerky su super :)
Kristína Fecková
Kristína Fecková
30. November, 2023
Rýchle a efektívne! 👍
Silvia Marosi
Silvia Marosi
6. Jún, 2023
Skvelý team , perfektný tréning za krátky čas , môžem ken odporučiť
Alexandra Ihnátová
Alexandra Ihnátová
23. Marec, 2023
Cvičenie v KaHama XBody hodnotím veľmi pozitívne. Za 2 a pol mesiaca sa mi vďaka cvičeniu, jedálničku podarilo schudnúť 6 kíl a to sme este len začali. :) Trénerky sú úžasne a motivujúce. Vďaka im viem, že mám svaly aj tam kde som o tom nevedela. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť majiteľku Katku, ktorá prevádzku stále inovuje, prináša niečo nové. Cvičenia niesu nikdy jednotvárne a stále sú prispôsobené klientovi. Ďakujem za prácu ktorú robíte, lebo výsledky sú naozaj viditeľne. Plus sa môžete objednať aj na Body sculpt a bodyform :)