TOP

HydraLifting

Odlíčenie, tonizácia, hĺbkové čistenie, prístrojová masáž s čistením lymfatického systému, rádiofrekvencia a kvalitná, luxusná talianska dermakozmetika Bioline.

Neskutočný relax, viditeľné výsledky a zdravšiu pleť. Toto všetko dosiahnete s naším jedinečným tvárovým liftingom.

Pokožka je viditeľne omladená, prežiarená, drobné vrásky celkom zmiznú a tie stredné sa výrazne zredukujú. To je výsledok tvárového LIFTING ošetrenia, ktoré je neinvázivné a bezbolestné. Pozostáva z hĺbkového čistenia pleti pomocou hydrabrazie. Následne z ručnej relaxačnej MASÁŽE tváre, krku a dekoltu pre úplne uvoľnenie tela a mysle.  Zapracuje sa do pokožky sérum, čo podporíme ošetrením pomocou prístroja NIODE. Vďaka podtlaku, ktorý prístroj vytvára, vieme docieliť rozvibrovanie fibroblastov/buniek, ktoré produkujú kolagén v podkoží a spomaliť jej starnutie. Pleť sa omladzuje, kontúry tváre sa zdvihnú a vypnú. Pokožka je prekrvená a hladká. Navyše pomocou prístroja vieme odstrániť opuchy, vačky pod očami a redukovať tmavé kruhy vďaka aktivovaniu lymfatického systému. Pleť časom stráca kolagén. Toto dokážeme zvrátiť vďaka rádiofrekvencii, ktorá podporuje tvorbu kolagénu. Ošetrenie sa ukončuje aplikáciou masky podľa typu pleti, ktorá nielen hĺbkovo hydratuje, dodá vitamíny, ale v neposlednom rade znásobí účinky všetkých už nanesených produktov.

Na tvárové ošetrenie používame dermakozmeceutikum Bioline jató. Prírodné extrakty, biotechnologické komplexy a patentované metódy spracovania aktívnych látok v produktoch, robí túto dermakozmetiku špičkou na celosvetovom trhu.