TOP

Laserová epilácia

Hľadáte bezpečné a bezbolestné riešenie laserovej epilácie pre všetky typy pleti a chĺpkov? Už nehľadajte, máme pre vás všetko.

Náš diodový laser pomáha odstraňovať chĺpky selektívnym napádaním pigmentu vo folikuloch chĺpkov pomocou laserových impulzov, ktoré spôsobujú tepelné rozloženie folikulu bez poškodenia pokožky.

Samotný zákrok je efektívny, komfortný a časovo nenáročný. Ide o takmer bezbolestný zákrok s vysokou účinnosťou trvajúci priemerne od 10 až 60 minút.
Samozrejme, čas sa odzrkadľuje na hustote ochlpenia a od plochy epilácie. Ošetrovacia hlavica prístroja sa prikladá na pokožku v určitých intervaloch, kedy lúč ničí folikuly.

Počas ošetrenia používame špeciálne okuliare. Je prirodzené, ak klient cíti jemné pálenie alebo pocity tepla, avšak je to individuálne. Na citlivejších miestach je možné cítiť štipkanie.

Odstraňovanie chĺpkov pomocou nášho diodového lasera je možné bezpečne použiť na všetky fototypy a dokonca aj na opálenú pokožku, takže ani v lete nie je potrebné prerušovať kúru. No to, či môžete v lete epilovať niektorú partiu, je vhodné najprv skonzultovať.

Laserová epilácia je možno zdanlivo najdrahšia metóda, ale ak si zrátate reálne náklady len napríklad za klasické holenie spojené s nákupom vhodnej kozmetiky, začne byť pomerne rýchlo návratná,
pretože prináša trvácne výsledky, je pohodlná, neriešite odpad, a starosti s pravidelným holením.

Rýchle a bezpečné odstránenie chĺpkov na trvalo!

Bez zahrievania pokožky, bezpečný, finančne výhodný a účinný, Dosahuje špičkový výkon 2000 wattov a má dva rôzne režimy, ktoré sú pre rôzne typy chĺpkov – pre tenšie a svetlejšie chĺpky na menšej ploche a pre tmavé fototypy, prípade pre mužov s veľkým množstvom chĺpkov.

Ako sa pripraviť na laserovú epiláciu?

Pre dosiahnutie ideálnych výsledkov je potrebné mať na pamäti niekoľko dôležitých krokov. Dodržiavaním týchto odporúčaní môžeš zvýšiť účinnosť a bezpečnosť laserovej epilácie.

  • Pred svojím termínom si ohol cieľovú oblasť. Najlepšie večer pred procedúrou.
  • Taktiež si pred termínom nevytrhávaj chĺpky aspoň 4 týždne.
  • Pred ošetrením sa vyhni opaľovaniu, vrátane samoopaľovacích prípravkov počas obdobia aspoň dvoch týždňov.

Vyskúšajte laserovú epiláciu s nami. Radi ti navrhneme plán starostlivosti tak, aby efektívne splnil tvoje konkrétne potreby. Dopraj si pohodlie a komfort. Ideálne 6-8 sedení pre najlepšie výsledky

U nás sa nemôže stať, že sa na Vás budeme učiť.