TOP
BODY SCULPT

Ako jediná prevádzka v Košiciach vám ponúkame revolučné riešenie redukcie tukového tkaniva v podobe neinvazívneho ošetrenia prístrojom Body sculpt.
Zaistí rýchle výsledky, zredukuje tukové tkanivo, spevní a vyrysuje svaly!

Prístroj Body Sculpt používa vysokovýkonnú fokusovanú elektromagnetickú energiu, ktorá spôsobí viac ako 45 000 kontrakcií v priebehu 25 minút. Táto technológia vysokointenzívnych fokusovaných magnetických vibrácií, priamo stimuluje motorické neuróny. Tieto kontrakcie počas procedúry pomáhajú tukovým bunkám metabolizovať a intenzívne sa rozkladať.
Vďaka tejto revolučnej technológie, prístroj Body Sculpt získal medzinárodnú certifikáciu FDA a CE o jeho bezpečnosti a jeho účinnosť bola všeobecne uznaná.

Body Sculpt má štyri liečebné hlavice, ktoré podporujú štyri rukoväte, ktoré pracujú synchrónne. Môžu ošetrovať dve časti tela súčasne a to zadok, brucho, stehná, bicepsy, tricepsy,..
Je to inovatívne zariadenie, pomocou ktorého môžu ženy po pôrode rýchlejšie dosiahnuť spevnenie brušných svalov a panvového dna, pomocou hlavice na kegelové cvičenie. Rýchle výsledky dosahuje aj pri diastáze brušného svalstva. Body Sculpt je neinvazívne, bezpečné a bezbolestné, bez žiarenia, bez vedlajších účinkov a nie je potrebná anestézia.

Prístroj Body Sculpt pomocou svalovej kontrakcie spôsobí viacnásobné rozpadnutie tukového tkaniva (lipolýzu). Mastné kyseliny sa odbúravajú z kyseliny triglycerínovej, ktoré sa vo veľkom množstve hromadia v tukových bunkách. Koncentrácia mastných kyselín je príliš vysoká, čo spôsobí apoptózu tukových buniek a v priebehu niekoľkých týždňov sa normálnym metabolizmom vylúčia z tela. Je potrebné, ba až žiadúce po každom ošetrení piť veľké množstvo vody. Svaly tvoria približne 35% tela. Body Sculpt okrem odbúrania tuku, podporí svalstvo v raste a vďaka vačšiemu objemu svalov, metabolizmus bude
využívať viac energie, ktorú prijmeme z jedla.

Trvanie procedúry: 25 minút

KONTRAINDIKÁCIE

• Tehotné ženy
• Maloletý
• Ľudia s ochorením akéhokoľvek druhu: bakteriálne alebo vírusové stavy podobné chrípke, malátnosť alebo bolesť, horúčka.
• Problémy s kosťami po akútnej traume alebo zlomenine
• Kardiovaskulárne ochorenie
• Osoby s kardiosmulátormi, defibrilátormi alebo inými implantovanými kovovými alebo elektronickými zariadeniami
• Kožné ochorenia, dermada, zápal, alergia, podráždenie, svrbenie, vyrážky atď.
• Prítomnosť otvorených rán, popálenín, modrín, vredov alebo väčších poškodení v oblastiach v kontakte so senzormi
• Po nedávnych chirurgických zákrokoch
• Závažná ischémia dolných končatín
• Brušná alebo trieslová prietrž
• Onkologickí pacienti so zhubnými nádormi s rizikom metastáz
• Závažné problémy s arteriálnou cirkuláciou v dolných končanách
• Problémy s citlivosťou v mieste ošetrenia alebo neschopnosť vyjadriť sa k priebehu ošetrenia
• Pokročilá arterioskleróza alebo poruchy arteriálneho prekrvenia
• Krvácanie, silná hemolia, trombóza a poruchy zrážanlivosti krvi
• Závažné neurologické poruchy, ako je skleróza multiplex, amyotrofická laterálna skleróza, spascká spinálna paralýza, Parkinsonova choroba, epilepsia a paralýza
• Tuberkulóza
• Kovové alebo syntecké implantáty v ošetrovanej oblasti

Naši tréneri

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli

Ako nás hodnotia naši zákazníci

Miriama Ondrušová
Miriama Ondrušová
15. Júl, 2024
Cvicenie X-Body, premýšľala som nad týmto cvičením už dávno. Stale ma ale odradzala cena. Neskôr prišlo tehotenstvo, 29kg +, po pôrode som sa cítila veľmi zle a začala som uvažovať, čo teraz. Mám doma malé dieťa ktoré na dlho nechať s niekym nechcem, chcela by som schudnúť. Skúsila som doma cvičenie pred TV online program na chudnutie. Samozrejme že to nefungovalo lebo som sa nevedela pravidelne prinútiť. Proste disciplína chýbala. Rozhodla som sa že si zaplatím trénera, fitko a tak budem už musieť chodiť, ak si ušijem na seba bič. Keď som si to prepočítala, fitko - 2X týždenne ( minimálne ) + tréner, keď chcem efektívne cvičiť a nie len si tam chodiť robiť fotky 😃 , plus čas ( 1 - 1,5 hodiny ) hm vyšla mi prenáramne vysoká aj cena, a ten čas absolútne mi nevyhovoval. Vtedy som si znovu spomenula na Xbody. Cvičenie len 20.minút? Fakt mi to pomôže? Ale tak, predsa pri malom dieťati je to iné ako hodina a pol v posilke plus cesta tam a späť. Rozhodla som sa to skúsiť. S cestou na Xbody a naspať domov plus cvičenie samotné, celkovo hodina. Bola som nadšená, v cene je aj trénerka ktorá dohliada na správnosť cvikov. Všetky moje požiadavky boli splnené, ale čo progres?? Začala som cviciť v Januári 2024 s váhou 77kg, prešiel pol rok ( s tým že som žiaľ mala aj väčsiu pauzu, koli chorobe malého ) a dnes mám 63kg. 🤩 Ak je tu niekto kto zvažuje takéto cvičenie, ale pochybuje o účinnosti, tak verte mi, má to zmysel. Samozrejme úprava aj životosprávy ako pravidelné stravovanie, hlavne vyvážené a aj pitný režim či spánok. Odporúčam všetkými 10.timi ❤️ Ďakujem krásne že sa opäť cítim dobre vo svojom tele ❤️
Katarina Kovacova
Katarina Kovacova
21. Máj, 2024
Dávnejšie som vyskúšala Xbody, potom procedúry. Procedúry sa mi viac páčili. Po bodyforme som mala super pokožku, celulitída skoro úplne vymizla. Veľmi odporúčam a určite sa ešte vidíme!
Janka Petakova
Janka Petakova
25. Marec, 2024
Vynikajúce cvičenie, ktoré "zaberá💪" a pritom šetrí váš čas. Už 2 roky chodím cvičiť s trénerkami, ktoré majú super individuálny klientsky prístup (aj keď nám "dávajú zabrat"). Za mňa: perfektný tím, prostredie, energia a výsledný pocit a efekt. Vrelo odporúčam ❤️
Natália Lenková
Natália Lenková
29. December, 2023
Dominika Leskova
Dominika Leskova
29. December, 2023
Úžasné miesto tak ako ta dokáže zničiť dokáže ta nakopnúť a pani majiteľka top 🥰
Lenka Majcherova
Lenka Majcherova
4. December, 2023
odporucam chodim par mesiacov pravidelne 3 krat do tyzdna, citim sa lepsie,viac vladzem, mala som strasne bolesti chrbta a konecne su prec DAKUJEM ... a tie trenerky su super :)
Kristína Fecková
Kristína Fecková
30. November, 2023
Rýchle a efektívne! 👍
Silvia Marosi
Silvia Marosi
6. Jún, 2023
Skvelý team , perfektný tréning za krátky čas , môžem ken odporučiť
Alexandra Ihnátová
Alexandra Ihnátová
23. Marec, 2023
Cvičenie v KaHama XBody hodnotím veľmi pozitívne. Za 2 a pol mesiaca sa mi vďaka cvičeniu, jedálničku podarilo schudnúť 6 kíl a to sme este len začali. :) Trénerky sú úžasne a motivujúce. Vďaka im viem, že mám svaly aj tam kde som o tom nevedela. Osobitne by som chcela vyzdvihnúť majiteľku Katku, ktorá prevádzku stále inovuje, prináša niečo nové. Cvičenia niesu nikdy jednotvárne a stále sú prispôsobené klientovi. Ďakujem za prácu ktorú robíte, lebo výsledky sú naozaj viditeľne. Plus sa môžete objednať aj na Body sculpt a bodyform :)