Body Sculpt

Ako jediná prevádzka v Košiciach, vám ponúkame revolučné riešenie redukcie tukového tkaniva v podobe neinvazívneho ošetrenia prístrojom Body sculpt.
Zaistí rýchle výsledky, zredukuje tukové tkanivo, spevní a vyrysuje svaly!

Prístroj Body Sculpt používa vysokovýkonnú fokusovanú elektromagnetickú energiu, ktorá spôsobí viac ako 30 000 kontrakcií v priebehu 25-30 minút. Táto technológia vysokointenzívnych fokusovaných magnetických vibrácií, priamo stimuluje motorické neuróny. Tieto kontrakcie počas procedúry pomáhajú tukovým bunkám metabolizovať a intenzívne sa rozkladať.
Vďaka tejto revolučnej technológie, prístroj Body Sculpt získal medzinárodnú certifikáciu FDA a CE o jeho bezpečnosti a jeho účinnosť bola všeobecne uznaná.

Body Sculpt má štyri liečebné hlavice, ktoré podporujú štyri rukoväte, ktoré pracujú synchrónne. Môžu ošetrovať dve časti tela súčasne a to zadok, brucho, stehná, bicepsy, tricepsy,..
Je to inovatívne zariadenie, pomocou ktorého môžu ženy po pôrode rýchlejšie dosiahnuť spevnenie brušných svalov a panvového dna, pomocou hlavice na kegelové cvičenie. Rýchle výsledky dosahuje aj pri diastáze brušného svalstva. Body Sculpt je neinvazívne, bezpečné a bezbolestné, bez žiarenia, bez vedlajších účinkov a nie je potrebná anestézia.

Prístroj Body Sculpt pomocou svalovej kontrakcie spôsobí viacnásobné rozpadnutie tukového tkaniva (lipolýzu). Mastné kyseliny sa odbúravajú z kyseliny triglycerínovej, ktoré sa vo veľkom množstve hromadia v tukových bunkách. Koncentrácia mastných kyselín je príliš vysoká, čo spôsobí apoptózu tukových buniek a v priebehu niekoľkých týždňov sa normálnym metabolizmom vylúčia z tela. Je potrebné, ba až žiadúce po každom ošetrení piť veľké množstvo vody. Svaly tvoria približne 35% tela. Body Sculpt okrem odbúrania tuku, podporí svalstvo v raste a vďaka vačšiemu objemu svalov, metabolizmus bude
využívať viac energie, ktorú prijmeme z jedla.

Cena jedného sedenia za jednu partiu je 35€. Za dve partie je 60€.

KONTRAINDIKÁCIA:

  • Pacienti so srdcovo-cievnymi chorobami a kardiovaskulárnymi chorobami a kardiostimulátorom
  • Klienti s umelou kosťou alebo s protézou
  • Klienti s vysokou citlivosťou na mentálne choroby a epileptickí pacienti
  • Tehotné ženy
  • Onkologickí pacienti
  • Pacienti s chorobami obličiek
  • Pacienti s ťažkou infekciou