TOP

Prečo pred Vianocami?

share :

Prečo pred Vianocami?

Ach, ten náš známy a povestný Nový rok. Všetci hneď dva dni po silvestri nabehnú do fitka, lebo v prvý deň je zvyčajne všetko všade zavreté.
Nie je podstatné ako zdravo sa stravuješ a koľko cvičíš cez sviatky a v januári. Podstatné je, čo robíš po zvyšok roka.
Vianoce by nemali byť prekážkou v chudnutí. Mali by byť krokom, ku zdravému vnímaniu stravy, cvičenia a seba samého. Dať si šalát či rezeň, nemá byť sprevádzané pocitom viny. Má to byť sprevádzané pocitom vyníkajúcej večere s rodinou a ľuďmi, ktorých máte radi.
Preto netreba začínať na nový rok nové predsavzatie, ktoré je týždeň od týždňa slabšie. Čím skôr začnete, tým skôr uvidíte prvé výsledky a na Vianoce si budete môcť dopriať koláč bez výčitiek.
Budete si môcť obliecť šaty, ktoré držíte v skrini nejaký ten rok a stále si poviete, že ďalšie Vianoce ich už vytiahnete.
Nezaskočia Vás vianočné predsavzatia. Lebo vy, ste si to predsavzatie už dať nemuseli. Sen o lepšom pocite zo seba samej, ste si už splnili.
Každý si vie nájsť svoj dôvod. Začnite hneď teraz, nečakajte už. Pristúpte k tomu pozitívne a začnite hneď. Už dnes vyskúšajte zdravší tip večere a do konca dňa vypite aspoň liter a pol vody.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli