TOP

Pomôž svojej motivácii

share :

Pomôž svojej motivácii

Ako zvýšíť svoje šance vyhrať nad zaužívaným stereotypom? Neprehrať boj na svojej ceste?
Ak si nakúpiš domov sladkosti, tak úprimne, je nízka šanca, že sa vyhneš ich konzumácii. Verte mi, viem o čom hovorím. Mám bohaté, svoje vlastné skúsenosti.
Takže máme silnú motiváciu schudnúť. ďalej potrebujeme pomôcť aj z vonku a tým si pomôžeme tak, že si nakúpime tie „zdravé“ potraviny. Nekúpime si domov žiadnu čokoládu a to čo doma nemáme. Pravdepodobne ani nezjeme.
Ak si na obed navaríš dve porcie zdravého jedla a druhú si odložíš na večer alebo na ďalší deň na obed. Opäť si zvýšiš šancu, že nesiahneš po niečom, čo nie je vhodné.
Keď nám každý deň budeš posielať fotky svojich jedál, je vyššia pravdepodobnosť, že to nielen „dáš na kontrolu“ ale to aj rovno zješ. Snáď po námahe navariť, odfotiť, nepôjdeš rovno do fast foodu či po čokoládu. A my sa potešíme tvojmu ďalšiemu krôčiku, za vysnívanou postavou.
Každý deň je o rozhodnutiach ktoré robíme. Rozhodnutie či si ráno necháme rozpustené vlasy alebo vyčešeme do copu. Rozhodnutie či sa osprchujeme večer alebo ráno. Rozhodnutie, či na 3tie poschodie vyjdeme pešo alebo použijeme výťah. Každé rozhodnutie, aj keď to je možno iba maličký krôčik, vie pomôcť a podporiť motiváciu, ktorá nás ženie vpred, za naším vysnívaným cieľom.
ďalším malým a v konečnom dôsledku veľkým krôčikom je fotka. Áno, aj taká malá fotka vie toho zmeniť veľa. človek často nevidí svoj posun, ale na porovnávacej fotke, ten posun je fakt vidieť. Keď dorazíš do svojho cieľa, môžeš svojím výkonom motivovať aj niekoho iného. Niekoho, kto svoju cestu iba začína. Môžeš byť pre niekoho tým, kto bol pre teba, keď si začínala ty.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli