TOP

EMrf Face

Najmodernejší bezbolestný lifting bez injekcií a skalpela!

– 35 % vrások
+ 23 % liftingový efekt
+ 28 %zvýšenie svalového tonusu

To je výsledok ošetrenia EMrf Face. Liftingové ošetrenie pôsobí na každú vrstvu tváre – od kože, cez podkožné tkanivo až po sval. Dve synchronizované technológie v jednom ošetrení – RÁDIOFREKVENCIA a HIFFem. Ošetrenie spevňuje a tonizuje pleť aj svaly tváre. Vhodné pre celú tvár alebo aj jednotlivé lokality (líca, sánka, brada, čelo a obočie). Účinok je viditeľný už po prvom ošetrení, optimálny po sérii 6-8 ošetrení. Kombinácia HIFFem a RF lieči svaly na tvári a ich atrofiu (zmenšenie objemu), spevňuje ich a súčasne pomocou rádiofrekvencie zlepšuje kvalitu kože. Vytvára kolagén a elastín. HIFFem je vlastne vysokofrekvenčná stimulácia svalových kontrakcií v mieste pôsobenia elektród a to konkrétne čelový sval, mimické svaly na líčkach a očné okolie. Ich posilnením a zväčšením ich objemu sa dosahuje prirodzený liftingový efekt na líčkach. Súčasne dochádza k podvihnutiu ústnych kútikov, obočia a k minimalizovaniu očných vrások.

U nás si viete vybrať z troch variant procedúr:

 1. Basic EMrf Face – Procedúra trvá 25 minút. Pleť odličíme, tonizujeme a zapojíme EMrf Face.
 2. Standard EMrf Face – Procedúra trvá 50 minút. Pleť odličíme, tonizujeme, face fitness ručná masáž a zapojíme EMrf Face.
 3. Luxury EMrf Face – procedúra trvá 80 minút. Pleť odličíme, tonizujeme, face fitness ručná masáž, zapojíme EMrf Face. Na konci procedúry aplikujeme špeciálne sérum a masku podľa typu pleti.

Čo je face fitness?

Face fitness je nový trend v oblasti krásy, ktorý sa zameriava na posilnenie svalov tváre a zlepšenie elasticity pokožky. V podstate je to ako posilovňa pre vašu tvár! V rámci cvičenia Face fitness sa využívajú rôzne techniky a nástroje, ktoré kombinujú masáž, akupresúru a cvičenie svalov tváre. Cvičenie Face fitness pomáha zlepšiť obeh krvi v tvári, čo môže mať pozitívny vplyv na tón pokožky a zdravie tváre. Výhody cvičenia v rámci Face Gymfitness sú viac ako len estetické – môže pomôcť redukovať vrásky, zlepšiť kontúry tváre a stimulovať tvorbu kolagénu. Získanie mladistvého vzhľadu je jednoduchšie a príjemnejšie pomocou Face fitness ako prostredníctvom chirurgických zákrokov.

VÝHODY FACE FITNESS TRÉNINGU:

 • Pozdvihne a zvýrazní kontúry tváre.
 • Prekrvená a vyživená pleť hneď po tréningu.
 • Intenzívne cvičenie pre druhú bradu, spadnuté viečka a vrásky na čele.
 • Detoxikovaná pleť zbavená napätia a opuchov
 • Jedinečná technológia EMS, ktorá posilňuje svaly na tvári.
 • Hladšie vrásky okamžite po tréningu.
 • Vyživená a zjednotená pleť.
 • Maximálna pozornosť venovaná problémovým miestam.
 • Podporená tvorba kolegénu a nových buniek.
 • Zlepšený metabolizmus tváre a naštartovanie opravy zapálenej pleti.