TOP

Určite to nemá zmysel..

share :

Určite to nemá zmysel..

A čo má zmysel? Pre niekoho má zmysel pracovať 8 hodín, potom prísť domov a sadnúť pred telku. Pre iného má zmysel pracovať 16 hodín a tú telku ani nemá. Niekto sa každé ráno zobúdza so studenou sprchou, iný s vodou s citrónom a ďalší s nohou dieťaťa v tvári..
Veľmi často na tréningoch s vami počúvame, že vás okolie demotivuje.. načo cvičíte, veď ste schudli dosť.. to určite nič neješ keď si tak schudla. Pre nás to je tá najväčšia pochvala, akú môžeme dostať . Ale pre vás to je demotivujúce. Vy sa snažíte niečo dosiahnuť a miesto pochvály a podpory, dostanete iba spŕšku viet, ktoré vás nikam neposunú.
Ako povedal jeden významný motivačný kouč Jim Rohn: „staraj sa o svoje telo, je to jediné miesto, kde musíš žiť.“ Je dôležité sa starať o svoje telo a ešte dôležitejšie o svoju myseľ a robiť niečo, čo vás baví a napĺňa, v čo dúfame že tréning v KaHame je.
Každý tréning sa vás snažíme povzbudiť, že to čo robíte zmysel má. Vidíme u vás chuť, cieľavedomosť a nadšenie pre každý tréning. Vďaka tomu, aj my chodíme s nadšením do práce a tým tréningom venujeme všetku svoju energiu.
A nakoniec malý tip.. ak niekto začne opakovať, že to nemá zmysel, zavolajte ho na tréning alebo na prechádzku do lesa a ak odmietne, tak ho ponúknite snickerskou a viac nemíňajte svoju energiu na takýchto ľudí.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli