TOP

Prečo osobný tréner?

share :

Prečo osobný tréner?

Cvičiť hlavne po novom roku začína mnoho ľudí. Majú zle pohybové návyky a sú nepripravený na cestu, ktorá ich čaká. Veria, že výsledky prídu za pár dní. Veď zostavený tréningový plán z YouTube je dostačujúci.

Mnoho ľudí sa pýta, či má zmysel cvičiť s osobným trénerom. Fitness a kondičné tréningy sú rovnaké športy ako plávanie či korčuľovanie. Tiež keď sa rozhodnete lyžovať, neskúsite sa iba spustiť z kopca. Veď to nejako dopadne. To isté platí, keď sa rozhodnete začať cvičiť, aj keď iba s vlastnou váhou.

S nesprávnou technikou, si viete ublížiť viac, než pomôcť. Každý sme iný a to čo platí na jedného, nemusí pomôcť inému.

U nás sa skĺbi efektivita a úspora času. Taktiež výhody osobného trénera a súkromie prevádzky. Na našej prevádzke sa počas tréningu nachádzate iba vy a osobný tréner. Nemusíte sa obávať nepríjemných pohľadov a ani neprofesionality personálu.

Motivácia! Áno, aj toto vie zabezpečiť tréner. Keď na nás prídu tie slabšie chvíľky a máme chuť sa na všetko vy… 🙂 Keď sa obzeráme v zrkadle a nie sme stále spokojný s tým, čo vidíme. Aj v týchto chvíľach nám vie pomôcť osobný tréner. A hlavne keď niekto nad vami stojí, musíte makať viac. Či chcete, či nie. Už to nie je vždy len o Vás, už nechcete sklamať niekoho ďalšieho.

Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Pridajte sa k množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým sme už k tomuto snu pomohli